Hakkımızda

Hakkımızda

ESKİŞEHİR’DE, ŞEHRİN TAM KALBİNDE KONFORLU BİR MOLA VERMEK İSTEDİĞİNİZDE İLK TERCİHİNİZ;

CASTILLO HOTEL 
Zerafet ve şıklığın modern çizgilerle buluştuğu güler yüzlü personel hizmeti ile turizm sektörüne yeni adım atan otelimiz luxury boutique odalar ve süitlerden oluşan yepyeni bir konseptle hizmet vermektedir. Alışkanlıklarınızı değiştirecek, şehrin en işlek caddelerinden Cengiz Topel Caddesi’ne yeni bir soluk getireceğine inandığımız otelimiz tramway yoluna, avm ve eğlence mekanlarına 3 dakikalık mesafededir. 

Castillo Otel’in en önemli misyonu konukları için güzel anılar üretmektir. Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, konuklarımızın, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmektir. Önce evimiz olsun diye yola çıktık, sonra gördük ki burası yalnızca bize ait olamayacak kadar güzel bir yer oldu; dostlarımıza da açalım dedik… Dostluğun önceliklerimizin başında yer alması, özenin her ayrıntıya yansımasını, daha iyinin peşinden hep birlikte koşma kararlılığını beraberinde getirdi.

Evinizin rahatlığını ve sıcaklığını hiç aramayacağınızdan emin olarak otelimizde konaklayacak ve ayrılmak istemeyeceksiniz. Bu konuda iddialıyız; 

Misyonumuz…
Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktır. Eskişehir’in doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı turizm amaçlı; rahat, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti; yükselen konuk memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek. 
Her zaman “Rahatınız bizim için önemli” sloganımızla temel ilkelerimizi dikkate alarak misafirlerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Vizyonumuz…
Yerli ve yabancı konuklarımızın ve seyahat firmalarının ilk aklına gelen bir marka olmak ve bu markayı misyonumuzu ve temel ilkelerimizi benimseyerek lider konumuna taşımaktır.

Eskişehir'deki en doğru hamleniz!